Metin 2 - Sürgün Mağrası Heuk-Young Bir Efsanenin Günlüğü Görevi
#1

Sürgün  mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir  Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk  çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının  haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim.

buzzindangreviveharitas.jpg

Kırmızı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

Mavi ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

Önce Sürgün mağrasında bulunan Heuk-Yong görevimizi aliyoruz.


Görevimizi  aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı  noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile  karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve  tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla  deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini  bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile  işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez  tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa  verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane  sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan  "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz.  Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını  kazanıyoruz.

Etiketler:heuk younq nerede, metin2 heuk young, hukuk  young görevi, heuk younq nerde, hukuk yong nerede, hukuk yong nerde,  metin2 de heuk young, metin 2 heuk young nerde, metin2 heuk young nerde,  sura iskeleti, heuk yong nerde, bir efsanenin günlüğü görevi, metin2  heuk yong nerede, sürgündeki tapınak nerde, metin2 bir efsanenin  günlüğü, heuk young nerde, sura iskeleti 4 nerede, hukuk young nerde,  sürgün sura iskeleti nerede, metin2 bir efsanenin günlüğü görevi, metin2  de sürgünde 2 nci iskelet nerede haritası, metin2 bir efsanenin günlüğü  görevi nasıl yapılıyor yardım, efsanenin günlügü görevi en kolay nasıl  yapılır, sura surgun harıtası, metin2 sura iskeleti görevi,
Bir ülkenin geleceği mühendislerinin becerisi ile sınırlıdır..!

Taklitlerimden ve WebKutlu.Com taklitlerinden sakının  Smile

Cevapla
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Metin 2 - SkillHacK AnLaTıM [Videolu Anlatım]
Metin 2 Yeni Bineklerin Üzerinde Saldırı Yapmak
Metin 2 - Kurbağa Bacağı Nerden Düşer
Metin 2 - Hangi Yaratık Nerde Çıkar ??? Resşmli !!!
En güzel Metin 2 resimleri
Metin 2 - 80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM]
Metin taşlarından neler çıkabilir
Metin 2 Yeni Binekler Kılavuzu
Metin2 Uriel Masa Görevi (30 lwl Görevi) - Nerde? Nasıl Gidirlir?
Metin2 soon: Gizli tapınak Görevi (60 level)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi